?

Nieste organizácia pracujúca s deťmi?

Antické Taliansko Fabulous Village, Acilia / RÍM - stredné Taliansko / Chorvátsko a Taliansko

Antické Taliansko Fabulous Village, Acilia / RÍM - stredné Taliansko

Resort / kemp Fabulous Village sa nachádza 30 minút mestskou dopravou od antického Kolosa
v centre Ríma a cca 15 minút od morského pobrežia s nekonečnými piesočnými plážami. Fabulous Village vám teda každé ráno dáva na výber medzi slnkom zaliatu plážou, alebo Rímom, plným antických pamiatok aj s možnosťou návštevy Vatikánu.

V rezorte Fabulous nájdete bazény, obchod, reštauráciu, kde si môžete oddýchnuť, občerstviť sa, alebo si dať niečo na jedenie, ale nájdete tu aj miesta na športovanie, zábavu pre deti a ešte oveľa viac ... Z rezortu sa môžete v rámci celodenného výletu dostať až do Pompejí, na Vezuv a do Neapola.

Kombinácia leňošenia pri mori spolu s poznávaním a nepreberným množstvom historických pamiatok - to je naša ponuka rezortu FABULOUS VILLAGE v Ríme.

Lôžková kapacita: nami ponúkaná lôžková kapacita presahuje 800 lôžok, kapacita rezortu je oveľa väčšia.

Sociálne zázemie: každý mobilehome je vybavený minimálne jedným vlastným sociálnym zázemím.

Vybavenie mobilehomu: všetky informácie o vybavení, nájdete v dokumente na konci prezentácie.

Vybavenie areálu: 2 vonkajšie bazény, Wi-Fi kútik, detské animácie (05 / 06-08 / 2020), reštaurácia, pizzeria, veľká "zmrzlináreň", športové ihrisko, tenis, stolný tenis, rozsiahlé sociálne zariadenie, obchod s širokým sortimentom, recepcia 24 hodín denne.

Pláž: verejné, nekonečne dlhé piesočné pláže vzdialené cca 10-15 minút autobusom (i verejná doprava) alebo autom. Zastávka autobusu k moru je cca. 2 minúty pešo z recepcie.

Odporúčané výlety:

  • RÍM a VATIKÁN (iba 30 minút verejnou dopravou - autobus + metro - do centra Ríma ku Koloseu) - zastávka autobusu sa nachádza pri rezorte (od recepcie 2 minúty chôdze)
  • potrebujete minimálne 1 deň na všetky pamiatky Ríma a 1 deň na VATIKÁN
  • verejné, nekonečné, piesočné pláže vzdálené 15 minút autobusom (i verejná doprava) alebo autom od rezortu, zastávka autobusu k moru je 2 minúty pešo z recepcie rezortu
  • OSTIA ANTICA - ďalší skvost s antickými pamiatkami - od rezortu rovnako ďaleko ako k moru - aj sem sa dá ísť verejnou dopravou - zastávka autobusu opäť 2 minút od recepcie rezortu
  • u pobytov na 7 nocí doporučujeme aj výlet do Pompejí, do Neapola a na Vesuv (cca. 2,5 hodiny autobusom)
  • u pobytov na 7 nocí doporučujeme kombináciu výletov 4 dni = RÍM / VESUV & POMPEJE & NEAPOL / OSTIA ANTICA / VATIKÁN a kúpanie v mori = 3 dni

Stravovanie: v hlavnej reštaurácii. Raňajky formou bohatého bufetu, večera servírovaná.

Doprava: vlastná alebo autobusom s klimatizáciou, WC a DVD. Niektoré autobusy sú vybavené elektrickými zásuvkami s príkonom 230 V. Na ceste je možnosť zakúpenia nápojov a drobného občerstvenia.

Cena:

  • ubytovanie od 64,4 € / 4 noci, od 100,4 € / 7 nocí, cena obsahuje ubytovanie, bielizeň a záverečné upratovanie
  • strava raňajky formou bufetu 7 € / osoba / deň, večera servírovaná 14 € / osoba / deň, na ich vzorové zloženie sa môžete pozrieť v nasledujúcom dokumente:
  • doprava od 4 400 € / pobyt, v prípade záujmu 47 miestnym autobusom

* Uvedené ceny sú orientačné, pre presnú kalkuláciu nás neváhajte kontaktovať. Celý cenník nájdete na konci stránky v priloženom dokumente.

Viac informácií, vrátane cenníka, nájdete v nasledujúcom dokumente:

Sledujte nás na
Facebooku