?

Nieste organizácia pracujúca s deťmi?

CENTINERA, BANJOLE - Chorvátsko, Istrie / Chorvátsko a Taliansko

CENTINERA, BANJOLE - Chorvátsko, Istrie

Rezort s hotelovými izbami sa nachádza na Medulinskej riviére v Banjole, na brehu morskej zátoky Centinera s priezračnou vodou, v tieni krásneho a vzrostlého borovicového lesa, v pokojnej lokalite. Ideálny pre vašu dovolenku.

Rezort leží 8 km od centra Medulinu, 8 km od prírodnej rezervácie Kamenjak s úchvatnými prírodnými plážami a krištáľovo čistou vodou, 8 km od mesta Pula s historickým centrom a antickým koloseom. V rezorte ponúkame 151 izieb, krytý bazén s morskou vodou (mimo sezónu), v mori situované atrakcie vodného parku a veľa ďalšieho. Pre rodiny s deťmi a pre kombinované školské zájazdy (s doprovodom rodičov) ponúkame veľmi atraktívne ceny s možnosťou detských zliav (až 50%).

Rezort CENTINERA je našim tipom pre váš pohodový pobyt v Chorvátsku.

Lôžková kapacita: 151 izieb.

Sociálne zázemie: na každej izbe.

Vybavenie izieb: všetky informácie o vybavení nájdete v dokumente na konci prezentácie.

Vybavenie areálu: vnútorný bazén s morskou vodou, kamienkové pláže a plochy na kúpanie v mori, terasa s barom, 250 metrov vzdialený športový areál - možnosť zahrať si beachvolleybal, tenis, futbal. Ďalej je tiež možný prenájom lode, bicyklov, vodného skútra atď . V mori je  vodný aquapark s nafukovacími atrakciami.

Pláž: priamo pri hoteli, s priezračnou vodou, kamienkové pláže a betónové plochy na ležanie.

Odporúčané výlety:

  • Pula (6 km) - 2. najväčšie koloseum, hneď po tom Rímskom, historické centrum, akvárium , prístav, veľká tržnica   s čerstvými  rybami, ovocím a zeleninou, ...
  • Poreč (65 km) s deťmi na gigantický aquapark AQUACOLORS,  www.aquacolors.eu, je možné spojiť
     s návštevou Rovinje vo večerných hodinách
  • Rovinj (52 km) s historickým centrom
  • loďou na Limský kanál - "fjord" u Rovinja alebo loďou na Brijuni (rezervácia)
  • Kamenjak (cca 3 km), prírodná rezervácia), kúpanie v prírodnej rezervácii Kamenjak (úplná špička južnej Istrie, kúpete sa buď na ľavej, alebo pravej strane Istrie). Vstup do rezervácie zdarma, vjazd autom do prírodnej rezervácie za poplatok 60-80 kuna / auto / deň

Stravovanie: v hlavnej reštaurácii. Raňajky i večere súčasťou ceny, vrátane nápojov pri večeri.

Doprava: vlastná alebo autobusom s klimatizáciou, WC a DVD. Niektoré autobusy sú vybavené elektrickými zásuvkami s príkonom 230 V. Na ceste možnosť zakúpenia nápojov a drobného občerstvenia.

Cena:

  • ubytovanie od 132 € / 4 noci, od 231 € / 7 nocí, cena obsahuje ubytovanie, polpenziu, nápoje k jedlu, bielizeň a záverečné upratovanie
  • raňajky a večere sú v cene ubytovania, vrátane nápojov k jedlu
  • doprava od 3 600 € / pobyt (v prípade záujmu 47 miestnym autobusom)

* Uvedené ceny sú orientačné, pre presnú kalkuláciu, nás neváhajte kontaktovať Celý cenník nájdete na konci stránky v priloženom dokumente.

Viac informácií pre ŠKOLY, vrátane cenníka, nájdete v priloženom dokumente: 

Viac informácií pre mimoškolské SKUPINY vrátane cenníka, nájdete v priloženom dokumente: 

Sledujte nás na
Facebooku