?

Nieste organizácia pracujúca s deťmi?

Informácie

Školy a škôlky v prírode

Zaujímavé sekcie, ktoré vám nesmú uniknúť

Malé deti alebo väčšie? Je to jedno, na školy a škôlky v prírode satešia úplne všetci! A nikto z pani učiteliek alebo pánov učiteľov už nemusí premýšľať, kam s deťmi na školský pobyt alebo školský výlet. Vyjdite s detmi do rozprávkovo čarovnej prírody, prejdite si naše krásne slovenské hrady, zámky a zatúlajte sa v lese po náučných chodníkoch.

U nás nájdete ubytovanie pre školské pobyty v penziónoch, hoteloch, ale aj v rekreačných areáloch alebo chatách. Všetky starostlivo vyberáme, aby svojim profilom a lokalitou, spĺňali požiadavky ubytovaných detí na školách v prírode.

Aktivity pre školy a škôlky v prírode

Deti sa tu rozhodne nebudú nudiť. Nájdete tu rôzne športové ihriská pre futbal, nohejbal, volejbal a ďalšie loptové hry. Pre malé deti sú k dispozícii ubytovacie objekty s detskými ihriskami. Večery si takmer všade môžete spríjemniť opekaním špekačkou a pesničkami pri táboráku. Niektoré penzióny pre školy v prírode ponúkajú tiež možnosť jazdy na koňoch alebo využitie vonkajšieho bazénu. Všetky ubytovacie objekty tiež disponujú učebňou. Stačí si len správne vybrať.

Domácá kuchyňa je samozrejmosťou. Tešiť sa môžete na knedle s čerstvými jahodami, lievance so šľahačkou, ktoré sú medzi deťmi tak obľúbené, a nech už budete ubytovaní v ktoromkoľvek regióne, všade vás iste potešia nejakou vynikajúcou miestnou špecialitou. Stravovanie pre deti i učiteľov prebieha päťkrát denne (raňajky, obed, večera, 2x desiata) a je doplnené pitným režimom po celý deň.

Najlepšie lokality pre školy a škôlky v prírode

Bezpochyby prežijete tie najkrajšie pobyty v prírode v ............ ... Vyskúšajte si školské pobyty v .........., Ktoré sú tak malebné a každému dostupné. Na svoje si prídu aj vyznávači pestrej krajiny, lesných potôčikov a čerstvého, zdravého vzduchu. Ten pre vás bude k dispozícii, ak vyrazíte na školu v prírode do ...... .. alebo škôlku v prírode do .......... Každá lokalita ale má svoje čaro a jej podrobnejší popis nájdete v sekcii lokality a zaujímavé informácie z okolia.

Páni učitelia a pani učiteľky majú u nás naviac radu odmien. Či už je to ubytovanie pre učiteľov zdarma alebo bonusový program pre tých najvernejších. Ešte váhate? Verte, že v prírode je tisíckrát lepšie, než medzi múrmi školských budov.

Upútajte pozornosť detí a pripravte pre nich neopakovateľný zážitok. Vezmite ich na školu v prírode a uvidíte, ako budú nadšení. Učte sa s úsmevom a bez neposlušnosti!

Rezervujte si vaši školu v přírodě


Sledujte nás na
Facebooku