?

Nieste organizácia pracujúca s deťmi?

Čo so sebou na lyžiarsky výcvik

Zoznam vecí na lyžiarsky výcvik alebo na čo nezabudnúť

Každý kto prežil lyžiarsky kurz ako dieťa, na neho s láskou spomína a tí, čo ho neprežili, aspoň videli českú klasiku Sněženky a Machři s Viki Cabadajom v hlavnej úlohe. Film je to krásny a určite by sme o ňom dokázali dlho rozprávať. My sa však zameriame na obrie batohy, ktoré každý z aktérov niesol na chrbte a hlavne na ich obsah.

Keď opomenieme vtipkárov, ktorí svojím kolegom vkladali do ruksakov kamene a potajomky nakupovali mlieko pre lepší rast kostí, kto z Vás vie, čo v nich vlastne bolo? Na túto otázku sme sa Vám pokúsili odpovedať v zozname nižšie. Pre lepšiu prehľadnosť je celý rozdelený do troch častí. Prejdite si položku po položke, nech na nič nezabudnete.

Ak máte tip na rozšírenie, viete o veci, ktorá v ruksaku rozhodne nesmie chýbať, napíšte nám. Vašu pripomienku zvážime, zhodnotíme, a ak sa nám bude páčiť, stane sa súčasťou nášho prehľadného a praktického návodu.

1. Výzbroj na lyže, snowboard, bežky

 

2. Veci do chaty a na voľný čas

 

3. Ostatní

 

Tak, a teraz už len ostáva, vybrať si tú správnu lokalitu a ubytovacie zariadenie. Prípadne Vám tiež radi so zaistením nezabudnuteľného lyžiarskeho kurzu pomôžeme. Máme dlhoročné skúsenosti susporadúvaním tzv. "Výcvikáčov". Viac si môžete prečítať v sekcii lyžiarske kurzy.

Sledujte nás na
Facebooku