?

Nieste organizácia pracujúca s deťmi?

Čo so sebou na školu v prírode na týždeň

Viete co deťom zbaliť do školy v prírode? Vďaka nášmu zoznamu na nič nezabudnete

Všetky nižšie menované veci je ideálne umiestniť do batohu alebo tašky, ktorá bude opatrená menovkou, vrátane korešpondenčnej adresy, kvôli prípadnej strate. Náš zoznam vecí na školu v prírode, Vám pomôže na nič nezabudnúť. Ak pôjde Vaše dieťa na dlhšiu dobu, stačí vymenované potreby dvakrát vynásobiť. Neznamená to ale, že bude potrebovať dvoje prezúvky, alebo dve kefky :) 

Jedná sa o orientačný zoznam vecí, každé z Vašich detičiek je jedinečné a každé má svoje špecifické potreby. Zo skúsenosti ale vieme, že menšie deti moc neprežívajú, keď im namiesto dvojich teplákov zabalíte len jedny, ale žiadne z nich "neprežije", keď im doma zostane ich obľúbená hračka alebo balíček so sladkosťami.

Chcete vyhrať? Napíšte nám svoje tipy

Zároveň milí rodičia a učitelia berte tento zoznam berte aj ako malú výzvu. Nikto z nás totiž nie je dokonalý, a ak máte aj Vy, nejaké užitočné rady alebo tipy, čo by sa rozhodne nemalo zabudnúť, napíšte nám. Tých najaktívnejších a najvtipnejších z Vás odmeníme. Čím? Nechajte sa prekvapiť!

 

Zoznam vecí na školu v prírode na týždeň:

 

Dôležitá je tiež dobrá nálada. Ak ešte nemáte zabezpečenú školu v prírode, tak sa radi o zvyšok postaráme my! Vám už len zostáva vybrať si tú najlepšiu lokalitu pre Vás a Vaše deti.

 
Sledujte nás na
Facebooku