?

Nieste organizácia pracujúca s deťmi?

Škola v prírode Liptov a Turiec

Škola v prírode Liptov a Turiec

Oblasť Liptova a Turca je veľmi bohatá nielen na kultúrne a historické pamiatky, ale aj na ľudové umenie, architektúru a krásy prírody. Asi každý si v týchto regiónoch vybaví priezračnú Liptovskú Maru, termálne kúpele, Demänovské  jaskyne, ale aj naše národné parky Veľká a Malá Fatra alebo Vysoké a Nízke Tatry. Nielen vďaka týmto miestam, ponúka celá oblasť veľmi široké vyžitie. Trúfame si povedať, že tu budete spokojní, nech bude dôvodom vašej návštevy čokoľvek.

Škola v prírode, cyklistický kurz, lyžiarsky výcvik? Všetko zvládneme.

Veľmi rozmanitá krajina dokáže od jari do konca jesene uspokojiť školy v prírode pri ich potulkách a výletoch. Zároveň je doslova rajom pre cyklistické kurzy. Veľké množstvo peších aj cyklistických trás, vám umožní zvoliť tú správnu náročnosť pre menšie i väčšie deti. A čo keď sa teplé počasie odoberie k našim vzdialeným susedom? Nezúfajte, aj v zime je v okolí Liptova a Turca čo robiť. Moderné ski areály zabezpečia pre váš školský lyžiarsky výcvik skvelé podmienky. Desiatky kilometrov a veľmi variabilné zjazdové trate v okolí nielen že pomôžu naučiť lyžovať začiatočníkov, ale poskytnú aj dostatok priestoru k tréningu skúsenejším lyžiarom.

Ubytovanie pre školu v prírode Liptov a Turiec

Radi vám sprostredkujeme to najvhodnejšie ubytovanie pre vašu skupinu. Na celú ponuku, sa môžete pozrieť tu. Ak nemáte dostatok času, môžeme vám s prvým výberom pomôcť. Stačí, keď napíšete alebo zavoláte svoju predstavu a zvyšok nechajte na nás.

A ak vás práve táto oblasť neoslovila, nevadí. Ďalšie ponuky objektov, lokalít a zaujímavých miest, si môžete pozrieť v našom zozname ubytovania.

Čo rodičia, škola, aké informácie pre nich?

Vhodný výber miesta je jedna vec, ale čo príprava informácií pre rodičov, podkladov pre školu? Čo zaujímavého je v blízkosti? Aj tu vám dokážeme pomôcť. Radi pripravíme všetky nutné podklady, vrátane tipov na výlety alebo diplomov pre deti. Nebojte sa byť nároční a povedzte nám, s čím potrebujete pomôcť.

Sledujte nás na
Facebooku