?

Nieste organizácia pracujúca s deťmi?

Škola v prírode Spiš

Ubytovanie pre školy Spiš

Pokiaľ s deťmi hľadáte pobyt v čistej prírode, bez ruchu veľkých miest, chcete síť na výlet do takmer nedotknutej prírody, kde dávajú líšky dobrú noc, ste tu správne. Vitajte v regióne Spiš! Krásna príroda sa tu snúbi s množstvom národných parkov, pamiatkových rezervácií, lokalít zapísaných v zozname UNESCO, včele so Spišským hradom. Celý región je naozaj veľmi rozmanitý a obstojí v skúške i tých najzdatnejších, malých / veľkých turistov.

Rozprávková škôlka v prírode

Krajina ako z rozprávky ... Tak prečo to nevyužiť? Veľmi ľudový a stále živý charakter krajiny pôsobí naozaj magicky a dokáže očarovať nejedného dospelého. Keď k prírode pridáte krásne zámky, hrady, zrúcaniny a popustíte uzdu svojej fantázii, zaručujeme vám naozaj nezabudnuteľný školský pobyt. A ak stále neviete, kam tým mierime, tak vedzte, že vám radi pomôžeme. Vráťte sa s deťmi do dôb lúpežníkov, rytierov a princov. Nechajte deti zvoliť svojho kráľa, kráľovnú, šaša. Naplánujte dobrodružný výlet s pokladom na záver. Nájdite brloh s drakom, jaskyňu s trpaslíkmi .... Buďte deťmi. ☺

A ak si neviete rady s prípravou, organizáciou, alebo len nemáte dostatok času, neváhajte nás kontaktovať, od toho tu sme a radi pomôžeme. Na vás je už len vybrať tú správnu školu v prírode v regióne Spiš.

A čo zima? lyžiarsky výcvik

Veľké množstvo lyžiarskych stredísk, skvelé podmienky, nádherné zimy. Nie je náhodou, že veľké množstvo škôl, pre svoj lyžiarsky výcvik volí práve túto lokalitu. Okrem spomínaného zázemia tu nájdete aj veľmi dobrý pomer ceny a služieb. Za zmienku určite stojí Ski centrum Gugel, lyžiarske stredisko Mlynky alebo Ski park Vyšné Rubachy. Ale lyžiarskych stredísk je nespočet a vyberie si či začiatočník, tak skúsený lyžiar.

Ponesie aj vaša zimná školská akcia názov: "Školský lyžiarsky výcvik Spiš"?

Sledujte nás na
Facebooku