?

Nieste organizácia pracujúca s deťmi?

Školy v prírode Považie

Školy a škôlky v prírode Považie

Nádherná, rozmanitá, miestami nedotknutá príroda, malé dedinky, folklór, tradície, rieka Váh, bohatá kultúrna história, termálne pramene, Trenčín .... Znie vám to dobre? Vitajte na Považí.

Ak existuje kraj, v ktorom sa naozaj neponáhľa, je to práve Považie. Nielen miestni ho delia na tri základné oblasti a to Dolné, Horné a Stredné Považie. Zo všetkých strán nám oblasť ohraničujú chránené územia - Strážovské vrchy, Považský Inovec, Biele a Malé Karpaty. Takmer stredom celej oblasti preteká jedna z našich najdlhších a najkrajších riek, Váh. Tak, ako je různorodá krajina, je  rôznorodé aj vyžitie pre školské pobyty na Považí. Oblasť preto zaručene uspokojí či cyklistické kurzy či klasické školy v prírode. Vďaka čerstvému vzduchu a blahodárným termálnym prameňom je Považie vhodné aj pre ozdravné školské pobyty.

Ak plánujete na škole v prírode aj vyučovanie, vedzte, že s tým vám výrazne pomôže rozmanitá a bohatá považská kultúrna história. Mnohých z Vás isto neprekvapí, že tu nájdeme pozostatky Veľkomoravskej ríše z 11. storočia, ale čo by prekvapením mohlo byť je, že história siaha až k rímskym légiam, ktoré sa tu usídlili začiatkom nášho letopočtu. V rámci potuliek přírodou budú pre vás mnohokrát cieľovou stanicou krásne a významné kostoly, zámky, hrady, ktorých je tu nespočetne .... A nesmiete zabudnúť na čarovné a kultúrno dôležité mesto Trenčín.

Učenie, mučenie, spríjemnite deťom vyučovanie.

Pozná to snáď každý pedagóg, bez ohľadu na vek detičiek, na ročné obdobie a na silu wi-fi. Akonáhle deti opustia svoje rodinné hniezda, zabehnuté domáce koľaje, stáva sa z nich dravá zver ... V tejto chvíli nie je úplne jednoduché vymyslieť pre deti pútavou a zaujímavú náplň celého dňa. Všetko je potrebné nachystať s predstihom, ešte než vyrazíte. Že nemáte čas? Nevadí. Od toho sme tu my a radi pomôžeme. Pripravíme tipy na výlety na Považí, zabezpečíme vám dopravu a v prípade nutnosti aj animátorov pre popoludňajšie aktivity, celopobytovou hru, kvalifikovaného zdravotníka, diplomy, informácie pre rodičov, pre vedenie školy atd.  Ak teda viete, že by sa vám pomocná ruka z našej strany hodila, napíšte.

Ešte váhate? Vyberte si lacné ubytovanie pre školy na Považí.

Ak ste všetko dočítali až sem, čaká vás posledná a tá najpríjemnejšia časť. Vyberte si vhodné ubytovanie pre školu v prírode na Považí. Ak si však neviete rady, nemôžete sa rozhodnúť alebo len skrátka máte radi priamy kontakt, neváhajte napísať / zavolať, urobí nám to radosť.

Sledujte nás na
Facebooku