?

Nieste organizácia pracujúca s deťmi?

Lyžiarske kurzy

Lyžiarske kurzy pre školy a škôlky v prírode

Jednodňová či viacdenná výučba lyžovania, v lyžiarskej škole, alebo pre naše potreby jasnejšie, výučba na organizovanom lyžiarskom výcviku, pekne so všetkým čo k tomu patrí. Teda s pripraveným a správne vybaveným ubytovacím zariadením, kde Vás nenechajú len prespať v teple, ale aj chutne uvaria a napoja váš organizmus.

Zjazdovky, bežky alebo snowboard so sebou

Pri viacdenných pobytoch sa v rámci lyžiarskeho kurzu kombinuje ako zjazdové, tak bežecké lyžovanie a novo aj jazdy na snowboarde. Veľakrát nieje vôbec ľahké vybrať ten správny objekt alebo lokalitu pre školský lyžiarsky výcvik, ktorá splní všetky vaše predstavy. Preto sme tu my, aby sme vám poradili. Nebojte sa na nás obrátiť, máme dlhoročné skúsenosti s usporadúvaním "lvýcvikáčov" a radi pomôžeme aj vám.

Ako zorganizovať lyžiarsky výcvik?

Čo je potrebné urobiť pre zbavenie sa všetkých starostí a získanie pokojného spánku? Kontaktovať nás! Napíšte nám Vašu predstavu, ktorá zohľadní počet žiakov, ktorí sa majú kurzu zúčastniť, ich vek, požadovanú lokalitu, dostupnosť zjazdoviek a vybavenie objektu. O zvyšok sa postaráme my. Pripravili sme pre Vás tiež prehľadný zoznam vecí, ktoré by rodičia mali svojim deťom na lyžiarsky kurz zabaliť.

Ubytování pro školní lyžařské kurzy

Pre školské pobyty na horách môžete vyberať hneď z niekoľkých lokalít. Medzi tie najznámejšie patrí ............ a samozrejme ...... .., kde by sme Vám už vopred odporučili oblasť ...... ... V porovnaní cena / kvalita ponúkaných služieb, sa stáva naozaj jednou z najžiadanejších lokalít pre školské lyžiarske výcviky.

Na čo teda ešte čakáte? Hurá na hory.

Sledujte nás na
Facebooku