?

Nieste organizácia pracujúca s deťmi?

Škola v prírode v rukách rodičov

Škola v prírode v rukách rodičov

V dnešnej uponáhľanej dobe, nie je úplne jednoduché splniť všetky svoje sľuby a záväzky. Aj učitelia sú len ľudia a často sú preťažovaní. Pracujú v neustálom strese a snažia sa svoj čas využiť čo najefektívnejšie pre blaho školičky a svojich detí. Bohužiaľ nie vždy všetko vyjde podľa plánov a predstáv.

Ak sa teda aj Vám, milí rodičia stalo, že plánovaný výlet alebo škola v prírode nedopadla podľa predstáv Vašich ani detí, či sa dokonca vôbec neuskutočnila, neváhajte nás kontaktovať. škola v přírodě nedopadla dle představ Vašich i dětí, či se dokonce vůbec neuskutečnila, neváhejte nás kontaktovat.

Presne toto je totiž naša práca. Snažíme sa školám a škôlkam pomôcť s prípravami a hladkým priebehom ich všetkých mimoškolských aktivít. Či už sa jedná o organizované výlety, pobyty v prírode, lyžiarske či cyklistické výcviky. Stačí, keď nám oznámite svoju predstavu a o zvyšok sa postaráme my. Nechajte deti prežiť bezstarostné chvíle v prírode.

A ako vlastne celá naša práca vyzerá? Vy nám oznámite konkrétnu predstavu, termín uskutočnenia a hlavne druh aktivity, o ktorú máte záujem. Či ide o pobyt v prírode, lyžiarsky či cyklistický kurz, školu v prírode alebo kratší jednodenný či trojdňový výlet. Určíte si lokalitu, kam by Vaše deti chceli ísť, typ ubytovania (kemp, hotel, penzión, rekreačné stredisko alebo chatu) a spôsob stravovania. My za Vás oslovíme vhodné objekty, s ktorými máme dobré skúsenosti. Predbežne zarezervujeme termín, zistíme cenu, možnosti stravovania a ubytovania, vyžitie pre deti a možnosti výletov v okolí. Bude len na Vás, ktorý zobjektov sa Vám zapáči. Následne my vypracujeme všetky potrebné podklady pre školu, vrátane možnej dopravy a pripravíme Vám školu v prírodě na kľúč.

Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala alebo máte dotaz, neváhajte nám napísať. Sledujte nás aj na Facebooku.

Sledujte nás na
Facebooku