?

Nieste organizácia pracujúca s deťmi?

Zoznam ubytovania

Chata na Grúni

Chaty / Horné Považie

Počet lôžok: 40

Pokoj, krásná príroda, scenérie Malej Fatry a pobyt vo vysokohorskom prostredí, to všetko ponúka Chata na Grúni. Prežite neopakovatelný školský pobyt na samote, vo výške 937 m.n.m. Objekt ponúka štýlové ubytovanie a v jeho blízkosti nájdete množstvo turisticky zaujímavých miest. Bohaté vyžitie pre deti je tiž priamo v objekte.
 V prípade záujmu o tento objekt vám radi pošleme „RADY PRE POBYT V HORÁCH“ –  na čo nezabudnúť a ako sa do horského prostredia pripraviť

Hotel František

Hotely / Horné Považie

Počet lôžok: 120

Horský hotel FRANTIŠEK sa nachádza v kľudnom a malebnom prostredí Javorníkov, neďaleko od obce Lazy pod Makytou. Ponúka široké vyžitie pre školy v prírode, pre lyžiarské kurzy a vďaka krytému vyhrievanému bazénu aj pre plavecké kurzy. V blízkom okolí nájdete dostatok priestoru pre detské spoločenské hry. V dochodej vzdialenosti je množstvo zaujímavých výletných cieľov.

Chata Opalisko

Chaty / Liptov a Turiec

Počet lôžok: 44

Chata Opalisko sa nachádza v krásnej a pokojnej krajine, pod Vrchom Poludnica, kúsok od obce Závažná Poruba. V blízkom okolí nájdete veľké množstvo turistických cieľov, lesy, lúky pre hry a v zime lyžiarsky areál Opalisko, ktorý sa nachádza len 100 metrov od chaty. Chata Opalisko sa tak môže stať skvelým východzým bodom pre váš školský pobyt či lyžiarsky výcvik.

Turistická ubytovňa OSADA

Turistický dom / Liptov a Turiec

Počet lôžok: 38

Turistická ubytovňa OSADA ponúka komfortné ubytovanie pre menšie skupiny. Nachádza sa pod Donovalmi v centre Liptovskej osady v pokojnom prostredí v kompletne zrekonštruovanej budove bývalej školy. Blízke okolie ponúka veľké množstvo výletov a je ideálnym východiskovým bodom pre túry do Nízkych Tatier, ale aj Veľkej Fatry.

Hotel Junior Piatrová

Hotely / Liptov a Turiec

Počet lôžok: 105

Rodinný hotel Junior Piatrová ponúka komfortné ubytovanie s výbornou domácou kuchyňou. Nachádza sa v malebnom prostredí Turčianskej záhradky, ktorú lemujú Krivánska a Lúčanská časť Malej Fatry a na východe pohorie Velkej Fatry. Hotel je situovaný v tichom prostredí na konci obce Vrútky hneď vedľa lesa. Zároveň má výbornú dopravnú dostupnosť vrátane vlakovej. V blízkom okolí nájdete velké množstvo zaujímavých výletných miest, ktoré Vám pomôžu spríjemniť váš školský pobyt. 

Penzión Centrál

Penzióny / Horné Považie

Počet lôžok: 60

Penzión Centrál sa nachádza v dedinke Oščadnica, v údolí Kysuckých Beskýd. Miesto je ideálne nielen pre jarné školské pobyty, ale aj pre zimné lyžiarske výcviky. V pešej dostupnosti sa nachádza jedno z našich najlepších lyžiarskych stredísk Veľká Rača. V objekte nájdete dostatočne veľké priestory pre aktivity v prípade nepriaznivého počasia, na peknom okolnom pozemku potom detské atrakcie, ohnisko, letnú terasu a iné.

Chata Chopok

Chaty / Liptov a Turiec

Počet lôžok: 47

Chata Chopok sa nachádza priamo v Demänovskej Doline, ktorá je jednou z najnavštevovanejších oblastí u nás. Objekt je situovaný v kľudnejšej časti, v blízkom okolí je krásná príroda a dostatok turistických trás a športových zariadení. Chata disponuje  izbami ve velmi jednoduchom style.

Villaggio Riccio - južné Taliansko

Rekreačné areály / Chorvátsko a Taliansko

Počet lôžok: 400

Celý areál Villaggio Riccio sa nachádza v letovisku neďaleko mestečka Mattinata v južnej a podľa nás najkrajšej časti poloostrova Gargano. Areál je umiestnený uprostred olivového hája a svojou vybavenosťou uspokojí klientov všetkých vekových kategórií. Medzi jeho hlavné prednosti patrí čistota, pokoj a kvalitné služby. V celom areáli sú po česky hovoriaci pracovníci (budete rozumieť). Nielen školy v prírode ocenia novovybudované univerzálne športové ihrisko s umelým povrchom, beach-volejbalové ihrisko s možnosťou nočného osvetlenia, zastrešenú telocvičňu, klientmi veľmi vyhľadávaný "futbálek" a pingpongový stôl. Ale hlavným ťahákom je samozrejme more, ktoré nájdete iba 50 metrov od areálu. Už sa tešíte?

CENTINERA, BANJOLE - Chorvátsko, Istrie

Hotely / Chorvátsko a Taliansko

Počet lôžok: 151

Rezort s hotelovými izbami sa nachádza na Medulinskej riviére v Banjole, na brehu morskej zátoky Centinera s priezračnou vodou, v tieni krásneho a vzrostlého borovicového lesa, v pokojnej lokalite. Ideálny pre vašu dovolenku.

Antické Taliansko Fabulous Village, Acilia / RÍM - stredné Taliansko

Rekreačné areály / Chorvátsko a Taliansko

Počet lôžok: 800

Resort / kemp Fabulous Village sa nachádza 30 minút mestskou dopravou od antického Kolosa
v centre Ríma a cca 15 minút od morského pobrežia s nekonečnými piesočnými plážami. Fabulous Village vám teda každé ráno dáva na výber medzi slnkom zaliatu plážou, alebo Rímom, plným antických pamiatok aj s možnosťou návštevy Vatikánu.

Sledujte nás na
Facebooku