?

Nieste organizácia pracujúca s deťmi?

Zoznam ubytovania

Villaggio Riccio - južné Taliansko

Rekreačné areály / Chorvátsko a Taliansko

Počet lôžok: 400

Celý areál Villaggio Riccio sa nachádza v letovisku neďaleko mestečka Mattinata v južnej a podľa nás najkrajšej časti poloostrova Gargano. Areál je umiestnený uprostred olivového hája a svojou vybavenosťou uspokojí klientov všetkých vekových kategórií. Medzi jeho hlavné prednosti patrí čistota, pokoj a kvalitné služby. V celom areáli sú po česky hovoriaci pracovníci (budete rozumieť). Nielen školy v prírode ocenia novovybudované univerzálne športové ihrisko s umelým povrchom, beach-volejbalové ihrisko s možnosťou nočného osvetlenia, zastrešenú telocvičňu, klientmi veľmi vyhľadávaný "futbálek" a pingpongový stôl. Ale hlavným ťahákom je samozrejme more, ktoré nájdete iba 50 metrov od areálu. Už sa tešíte?

CENTINERA, BANJOLE - Chorvátsko, Istrie

Hotely / Chorvátsko a Taliansko

Počet lôžok: 151

Rezort s hotelovými izbami sa nachádza na Medulinskej riviére v Banjole, na brehu morskej zátoky Centinera s priezračnou vodou, v tieni krásneho a vzrostlého borovicového lesa, v pokojnej lokalite. Ideálny pre vašu dovolenku.

Antické Taliansko Fabulous Village, Acilia / RÍM - stredné Taliansko

Rekreačné areály / Chorvátsko a Taliansko

Počet lôžok: 800

Resort / kemp Fabulous Village sa nachádza 30 minút mestskou dopravou od antického Kolosa
v centre Ríma a cca 15 minút od morského pobrežia s nekonečnými piesočnými plážami. Fabulous Village vám teda každé ráno dáva na výber medzi slnkom zaliatu plážou, alebo Rímom, plným antických pamiatok aj s možnosťou návštevy Vatikánu.

Resort BIJELA UVALA, Poreč - Chorvátsko, Istrie

Rekreačné areály / Chorvátsko a Taliansko

Počet lôžok: 170

4-hviezdičkový komplex v strednej časti Istrie, na brehu úchvatného Jadranského mora, kúsok od Poreče, v tesnej blízkosti 2. najväčšieho aquaparku na Istrii. Rezort Bijela Uvala ponúka 4 vonkajšie bazény, organizované aktivity, animačné programy, športové zariadenia, kaviarne a reštaurácie. Nádherné kamienkové, skalnaté a spevnené pláže po celej dĺžke rezortu. Ihrisko na beachvoleyball, tenis, basket a ďalšie. To všetko len 35 minút chôdze od centra mesta Poreč, mesta plného histórie a zaujímavých miest. Rezort je ideálne východiskové miesto pre výlety na juh Istrie, do Puly atd ...

Apartmány Flora Premantura - Chorvátsko, Istrie

Apartmány / Chorvátsko a Taliansko

Počet lôžok: 76

V Chorvátsku sa špecializujeme na najjužnejší výbežok poloostrova Istria, kde sa pri mestečku Premantura nachádza prírodná rezervácia Kamenjak. A prečo u nás vyhrala práve táto oblasť? Dôvodov je hneď niekoľko :

Resort Bella Italia, Peschiera del Garda - Lago DI Garda, Taliansko

Hotely / Chorvátsko a Taliansko

Počet lôžok: 80

5 hviezdičkový rezort leží priamo na brehu slávneho jazera Lago di Garda, v podhorí úchvatných hôr. Rozkladá sa v tieni urastených stromov a poskytuje jedinečnú atmosféru. Široká ponuka služeb, ako priamo v rezorte, tak i na pláži. Kúpanie v jazere a vodné športy sú porovnateľné s ponukami, aké poskytujú prímorské rezorty. Ideálne východiskové miesto pre výlety do hôr, ale rovnako tak pre návštevu turisticky atraktívnych miest, akými sú najmä Benátky, Miláno alebo Verona.

Rezort CENTRO VACANZE SAN FRANCESCO, Caorle - Severné Taliansko

Rekreačné areály / Chorvátsko a Taliansko

Počet lôžok: 578

Prázdninový rezort Centro Vacanze San Francesco sa nachádza na severnom pobreží Jadranského mora a je obklopený stredomorskou vegetáciou so stovkami stromov. Tento 5 hviezdičkový rezort sa nachádza v blízkosti Caorle, typickej rybárske dedinky s históriou, farbami, chuťami a tradíciami.

Sledujte nás na
Facebooku