?

Nieste organizácia pracujúca s deťmi?

Zoznam ubytovania

Chata Opalisko

Chaty / Liptov a Turiec

Počet lôžok: 44

Chata Opalisko sa nachádza v krásnej a pokojnej krajine, pod Vrchom Poludnica, kúsok od obce Závažná Poruba. V blízkom okolí nájdete veľké množstvo turistických cieľov, lesy, lúky pre hry a v zime lyžiarsky areál Opalisko, ktorý sa nachádza len 100 metrov od chaty. Chata Opalisko sa tak môže stať skvelým východzým bodom pre váš školský pobyt či lyžiarsky výcvik.

Turistická ubytovňa OSADA

Turistický dom / Liptov a Turiec

Počet lôžok: 38

Turistická ubytovňa OSADA ponúka komfortné ubytovanie pre menšie skupiny. Nachádza sa pod Donovalmi v centre Liptovskej osady v pokojnom prostredí v kompletne zrekonštruovanej budove bývalej školy. Blízke okolie ponúka veľké množstvo výletov a je ideálnym východiskovým bodom pre túry do Nízkych Tatier, ale aj Veľkej Fatry.

Hotel Junior Piatrová

Hotely / Liptov a Turiec

Počet lôžok: 105

Rodinný hotel Junior Piatrová ponúka komfortné ubytovanie s výbornou domácou kuchyňou. Nachádza sa v malebnom prostredí Turčianskej záhradky, ktorú lemujú Krivánska a Lúčanská časť Malej Fatry a na východe pohorie Velkej Fatry. Hotel je situovaný v tichom prostredí na konci obce Vrútky hneď vedľa lesa. Zároveň má výbornú dopravnú dostupnosť vrátane vlakovej. V blízkom okolí nájdete velké množstvo zaujímavých výletných miest, ktoré Vám pomôžu spríjemniť váš školský pobyt. 

Chata Chopok

Chaty / Liptov a Turiec

Počet lôžok: 47

Chata Chopok sa nachádza priamo v Demänovskej Doline, ktorá je jednou z najnavštevovanejších oblastí u nás. Objekt je situovaný v kľudnejšej časti, v blízkom okolí je krásná príroda a dostatok turistických trás a športových zariadení. Chata disponuje  izbami ve velmi jednoduchom style.

Sledujte nás na
Facebooku