?

Nieste organizácia pracujúca s deťmi?

Zoznam ubytovania

Chata na Grúni

Chaty / Horné Považie

Počet lôžok: 40

Pokoj, krásná príroda, scenérie Malej Fatry a pobyt vo vysokohorskom prostredí, to všetko ponúka Chata na Grúni. Prežite neopakovatelný školský pobyt na samote, vo výške 937 m.n.m. Objekt ponúka štýlové ubytovanie a v jeho blízkosti nájdete množstvo turisticky zaujímavých miest. Bohaté vyžitie pre deti je tiž priamo v objekte.
 V prípade záujmu o tento objekt vám radi pošleme „RADY PRE POBYT V HORÁCH“ –  na čo nezabudnúť a ako sa do horského prostredia pripraviť

Hotel František

Hotely / Horné Považie

Počet lôžok: 120

Horský hotel FRANTIŠEK sa nachádza v kľudnom a malebnom prostredí Javorníkov, neďaleko od obce Lazy pod Makytou. Ponúka široké vyžitie pre školy v prírode, pre lyžiarské kurzy a vďaka krytému vyhrievanému bazénu aj pre plavecké kurzy. V blízkom okolí nájdete dostatok priestoru pre detské spoločenské hry. V dochodej vzdialenosti je množstvo zaujímavých výletných cieľov.

Penzión Centrál

Penzióny / Horné Považie

Počet lôžok: 60

Penzión Centrál sa nachádza v dedinke Oščadnica, v údolí Kysuckých Beskýd. Miesto je ideálne nielen pre jarné školské pobyty, ale aj pre zimné lyžiarske výcviky. V pešej dostupnosti sa nachádza jedno z našich najlepších lyžiarskych stredísk Veľká Rača. V objekte nájdete dostatočne veľké priestory pre aktivity v prípade nepriaznivého počasia, na peknom okolnom pozemku potom detské atrakcie, ohnisko, letnú terasu a iné.

Sledujte nás na
Facebooku