?

Nieste organizácia pracujúca s deťmi?

Hotel Junior Piatrová / Liptov a Turiec

Hotel Junior Piatrová

Rodinný hotel Junior Piatrová ponúka komfortné ubytovanie s výbornou domácou kuchyňou. Nachádza sa v malebnom prostredí Turčianskej záhradky, ktorú lemujú Krivánska a Lúčanská časť Malej Fatry a na východe pohorie Velkej Fatry. Hotel je situovaný v tichom prostredí na konci obce Vrútky hneď vedľa lesa. Zároveň má výbornú dopravnú dostupnosť vrátane vlakovej. V blízkom okolí nájdete velké množstvo zaujímavých výletných miest, ktoré Vám pomôžu spríjemniť váš školský pobyt. 

Lôžková kapacita: 105 osôb (z toho 77 pevných lôžok , 18 pristielok).

Socialne zázemie: na izbách (31 kúpelní).

Vybavenie izieb / objektu: detské ihrisko, tenisové kurty, volejbalové ihrisko, basketbalové koše, 2x spoločenská miestnosť (Televízor, Káblová TV, dataprojektor, dataprojektor, premietacie plátno, flipchart a fixy na flipchart, Spoločenské hry), ohnisko…

Izby: Balkón na niektorých izbách, Internet WIFI, Kúpeľňa a WC na izbe, Možnosť prístelky (všade), Satelit, Telefón, Televízor, Trezor.    

Stravovanie: Súčasťou hotelových priestorov je štýlová reštaurácia s ponukou lahodných jedál domácej ale i medzinárodnej kuchyne (taktiež pre vegetarianov a celiatikov), v ktorej Vás obslúži vždy ochotný a ústretový personál. 

Zaujímavosti a aktivity v blízkom okolí: Chata pod Suchým, plte na Váhu, Hrad Strečno, Kľačianska Magura, Minčol, Ferrata na Martinské hole. Národný park Malá Fatra. Okolné mestá Martin a Vrútky, kúpeľné mesto Turčianske Teplice. Športové vyžitie do 15 Km - bežecké trate (bežkovanie), biliard, cyklistika / cykloturistika, fitness centrum, futbalové ihrisko, hubárčenie, jazda na koňoch, krytá plaváreň, lyžovanie, otvorený bazén, sauna, snowboarding, solárium, stolný tenis, tenis, termálne bazény, turistika, wellness, zimný štadión, SKI - Jasenská dolina, Martinské hole, Valčianská dolina.

Spoločenské zariadenia v blízkosti:
Mesto Vrútky, 2 km

Autobusová alebo vlaková zastávka:
Železničná stanica Vrútky. Verejná doprava linka č. 24. Konečná stanica je pri hoteli.
 Autobusová zastávka Vrútky alebo Martin. Verejná doprava linka č. 24. Konečná stanica je priamo pri hoteli.

Cena za osobu / noc s plnou penziou (raňajky, desiata, obed, olovrant, večera + pitný režim)


Letné obdobieZimné obdobie
22,4 € 
23 € 
1. stupeň
23,7 € 24,3 € 
2. stupeň
24,9 € 25,4 € 
Sledujte nás na
Facebooku