?

Nieste organizácia pracujúca s deťmi?

Penzión Centrál / Horné Považie

Penzión Centrál

Penzión Centrál sa nachádza v dedinke Oščadnica, v údolí Kysuckých Beskýd. Miesto je ideálne nielen pre jarné školské pobyty, ale aj pre zimné lyžiarske výcviky. V pešej dostupnosti sa nachádza jedno z našich najlepších lyžiarskych stredísk Veľká Rača. V objekte nájdete dostatočne veľké priestory pre aktivity v prípade nepriaznivého počasia, na peknom okolnom pozemku potom detské atrakcie, ohnisko, letnú terasu a iné.

Lôžková kapacita: 60 lôžok.

Sociálne zázemie: na izbe.

Vybavenie izieb / objektu: Každá izba má vlastné WC, sprchu, umývadlo, televízor, chladničku a bezplatné pripojenie na internet. V penzióne sa nachádza reštaurácia s kapacitou 60 stoličiek, spoločenská miestnosť, stolný tenis, stolný futbal, posilňovňa, jacuzzi, termálna kúpacia kaďa, v areáli penziónu sa nachádza detské ihrisko, trampolína s ochrannou sieťou, záhradný krb a gril, krytá terasa pre 60 osôb, ohnisko.

Stravovanie: prebieha v objekte.

Zaujímavosti a aktivity: 

  • V Oščadnici a okolí je krásná příroda a hory s množstvom turistických a cykloturistických trás, náučných chodníkov alebo vycházkových trás.
  • Veľká Rača je jedným z TOP lyžiarských centier. 14 zjazdových tratí s umelým zasněžováním.
  • Pripravené sú tiež trate pre bežkárov.
  • Hlavnou atrakciou letnej sezóny je horská bobová dráha, ale pre zábavu a arenalín sú tu aj lanový park, lezecká stena, trampolíny, zjazdy na bicykloch, koloběžkách, štvorkolkách.
  • Navštíviť môžete zaujímavé miesta, ako napríklad kaštieľ v Radoli, pútnické miesto Živčáková, orloj v Starej Bystrici, múzeum Kysuckej dediny, Terchovú, Rajecké Teplice či krásné mesto Žilina.

Spoločenské zariadenia v blízkosti:

  • obchod, pošta, lekáreň, zdravotné stredisko, všetko do 50 metrov od objektu.

Autobusová alebo vlaková zastávka:  

  • Autobus 50 metrov od objektu
  • vlak cca 9 km.

Cena za osobu / noc s plnou penziou (raňajky, desiata, obed, olovrant, večera + pitný režim)


Letné obdobieZimné obdobié
21,4 € 
1. stupeň
21,4 € 

2. stupeň
26 € 

Na 10 plne platiacich detí 1x pedagogický dozor zadarmo.

* V cene je zahrnuté využitie detského ihriska, internetu, stolného tenisu a futbalu, posilňovne, záhradného grilu a pohľadnica pre každého účastníka.

** Ceny platia pre skupinu min. 40 platiacich osôb. V prípade menšieho počtu sa k cene pripočíta 1 € / osoba / noc.

Sledujte nás na
Facebooku