?

Nieste organizácia pracujúca s deťmi?

Villaggio Riccio - južné Taliansko / Chorvátsko a Taliansko

Villaggio Riccio - južné Taliansko

Celý areál Villaggio Riccio sa nachádza v letovisku neďaleko mestečka Mattinata v južnej a podľa nás najkrajšej časti poloostrova Gargano. Areál je umiestnený uprostred olivového hája a svojou vybavenosťou uspokojí klientov všetkých vekových kategórií. Medzi jeho hlavné prednosti patrí čistota, pokoj a kvalitné služby. V celom areáli sú po česky hovoriaci pracovníci (budete rozumieť). Nielen školy v prírode ocenia novovybudované univerzálne športové ihrisko s umelým povrchom, beach-volejbalové ihrisko s možnosťou nočného osvetlenia, zastrešenú telocvičňu, klientmi veľmi vyhľadávaný "futbálek" a pingpongový stôl. Ale hlavným ťahákom je samozrejme more, ktoré nájdete iba 50 metrov od areálu. Už sa tešíte?

Lôžková kapacita: 55 apartmánov a 16 chatiek, celkom 400 lôžok.

Sociálne zázemie: apartmány majú vlastné, chatky spoločné (dostatočne veľké, oddelené pre osobnú hygienu a umývanie riadu).

Vybavenie chatiek a apartmánov: všetky informácie o vybavení nájdete v dokumente na konci prezentácie.

Vybavenie areálu: recepcia s možnosťou nákupu upomienkových predmetov, bar s občerstvením, mini-market so zmiešaným tovarom, wi-fi kútik, univerzálne športové ihrisko s umelým povrchom, beach-volejbalové ihrisko, telocvičňa, stolný futbal, pingpongový stôl, detské ihrisko, vonkajšie posedenie.

Pláž: 50 metrov od areálu, kamienková.

Stravovanie: prebieha v priestrannej jedálni, jedlo pripravuje český kuchár.

Doprava: zabezpečená autobusami s klimatizáciou, WC a DVD. Niektoré autobusy sú vybavené elektrickými zásuvkami s príkonom 230 V. Na ceste možnosť zakúpenia nápojov a drobného občerstvenia.

Poistenie: celý pobyt je poistený proti úpadku CK. Pre skupinu je možné dojednať výhodné cestovné poistenie.

Cena: od 192 € / osoba / pobyt na 7 nocí / 10 dní.

V cene je ubytovanie vo vybranom objekte, doprava autobusom (nástupné miesto podľa dohody), plná penzia a pitný režim, využívanie viacúčelového ihriska a zastrešenej telocvične, zapožičanie hudobnej aparatúry bez notebooku, obliečky a upratovanie, vo vybraných termínoch lehátka na pláži, poistenie CK proti úpadku podľa zákona 159/99 Zb.

Zvýhodnenie pre pedagógov: na 10 detí 1x pedagogický dozor zadarmo. (Platí pre skupiny 40 a viac platiacich osôb). Každá osoba zadarmo dostáva bonus 60 Euro + 30 Euro na konzumáciu v miestnej reštaurácii.

Viac informácií, vrátane cenníku, nájdete v nasledujúcom dokumente:

Sledujte nás na
Facebooku